Řehořková Blanka, MVDr.

Webová stránka značky: Řehořková Blanka, MVDr.

V letech 1999 - 2005 studovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, poté pracovala na Krajské veterinární správě pro Liberecký kraj, sice jako úřední veterinární lékař, ale zabývala se mj. welfarem zvířat a nákazovou situací v chovech zvířat (tzv. epizootologií).

"A jelikož žiji celý život na vesnici a v té době jsme měli malé hospodářství, ovce, kozy, slepice, kočky a zahrádku a malé děti, pěstovala jsem i byliny, chodila na byliny a zpracovávala je a využívala v péči o lidi i zvířata. K tomu jsem zapojila i psychosomatiku, kterou se zabývám už cca 15 let."

V roce 2014-15 absolvovala cyklus seminářů Energyvet u MVDr. Lubomíra Chmelaře a začala i s používáním Energy bylinných preparátů u zvířat i lidí.

V r. 2014 také absolvovala kurz aromaterapeutických masáží a od té doby se věnuje masážím lidí s použitím esenciálních olejů. Později se k tomu přidal kurz Dornovy metody u zvířat (té se zatím aktivně nevěnuje).

Ve své (zatím) výjezdové veterinární praxi používá znalosti a zkušenosti klasické veteriny i té přírodní a celostní. Spolupracuje s paní Galinou Veselou, která vede Centrum zdraví Energy v Liberci. Na dálku spolupracuje s kolegy veterináři, kteří používají klasické i celostní metody terapie a prevence u zvířat.

Osobně v místě i na dálku nabízí veterinární bylinné poradenství pro majitele zvířat, kterému se věnuje už 8 let a vyučuje veterinární obory na Střední škole hospodářské a lesnické ve Frýdlantě.

Žádné produkty značky Řehořková Blanka, MVDr. nebyly nalezeny...