Jak Kelly porazila Alopecii X

 

Tohle je Kelly. Jedna z mnoha bojovnic, které s pomocí kosmetiky DERMagic dokázaly bojovat s nemocí zvanou Black Skin nebo Alopecie X. Její příběh je podle výrobce jeden z několika tisíců, veřejně jich však najdeme jen 9 - i tak jsou to ale obdivuhodné výsledky. Měli jste šanci tuto kosmetiku vyzkoušet?

Kelly začala používat kůru DERMagic v říjnu 2020, kdy měla podél páteře až za uši dlouhý tmavý pruh s téměř černou kůží a vypadanou srstí. Po zahájení léčby začala ztrácet další srst na hrudi - což je podle výrobce normální jev, kvasinky mohou migrovat a začnou se projevovat na jiném místě. Po dlouhých 8 týdnech se rozhodli zpomalit léčbu z důvodu začervenání kůže a konečně se začala srst vracet. Kelly začala v prosinci také dodržovat dietní opatření. O dva měsíce později ještě stále bojuje s odlupováním kůže - speciální pleťová voda vypuzuje infikovanou kůži a kvasinky. Po dlouhých 7 měsících téměř denní péče Kelly svůj těžký boj vyhrála. 

Co na to říkáte? Měli byste trpělivost jako panička Kelly a nevzdali se, i když to vypadalo beznadějně? Původní článek si můžete přečíst zde.

Sadu DERMagic najdete na www.dermagic.com, jednotlivé výrobky lze zakoupit i zvlášť. Obsahuje šampon, kondicionér, Skin Rescue Lotion, Hot Spot Salve a Cell Restoration Créme