8 důvodů, proč začít se SPA procedurami

 

Říkáte si, co s těmi vířivkami všichni mají? Proč byste měli poskytovat nové služby, když máte plno na několik týdnů dopředu? Máte pocit, že by vás to zdržovalo, nebo že vám nákup drahé vany nikdo nezaplatí? Pojďme se na tyto otázky společně podívat. 

Proč byste měli začít?

1. Můžete pomoct

Je čím dál více psů s kožními problémy, svěděním, lupy nebo nadměrně línající srstí, kterým vaše péče může pomoci. Můžete psa zbavit plísní nebo kvasinek, ulevit od svědění, dodat srsti ztracený lesk nebo pomoci od bolesti kloubů.

V první řadě pomůžete vašemu psímu zákazníkovi, díky tomu pak i sami sobě a vašemu podnikání. 

2. Získáte stálého klienta

Vyřešením problému získáte nejen zdravého psa, ale také srdce vašeho zákazníka, který už od vás nebude chtít odejít :) A nejen to! Bude vaše služby doporučovat všem svým známým.  

3. Příliv nových zákazníků

Do salonu vám začnou chodit i středněsrstí a krátkosrstí psi. Můžete se začít zabývat např. nadměrným línáním a péčí o vrásky u Francouzských buldočků nebo sezónním vyčesáním podsady u psů "zahraďáků".

4. Může je provádět kdokoliv

Pokud jste někdy hledali pomocnou ruku do salónu, pravděpodobně víte, jak těžké je najít někoho spolehlivého a šikovného. SPA procedury na rozdíl od stříhání může (po zaškolení) provádět v podstatě kdokoliv - pokud již teď máte plný kalendář, může tyto služby provádět např. vaše kolegyně, která se ještě učí stříhat. 

5. Nový zdroj financí

Každý počítá s tím, že za SPA proceduru zaplatí minimálně stejně jako za střih, ne-li více. Pro vás to tak znamená vyšší příjmy pro salon (např. díky kolegyni, která vám s prací pomáhá). Ozdravné procedury jsou také (pokud je neprovádíme pouze preventivně) obvykle nutné provádět v pravidelných intervalech. Můžete tak rovnou naplánovat pro zákazníka několik termínů další koupele.

6. Menší fyzická náročnost

SPA procedury jsou méně fyzicky náročné než stříhání nebo trimování (pokud zrovna nemáte ve vaně samojeda). Věřím, že si tyto procedury oblíbíte mimo jiné právě pro tu chvilku klidu pro vaše ruce. 

7. Získáte plusové body

Získáte velké plus v očích zákazníka - vidí ve vás ještě většího profesionála, který se opravdu zajímá a snaží pečovat o jejich pejska a není jen holičem. 

8. Mohou vám usnadnit práci

Perličková koupel mimo jiné uvolňuje podsadu a zkracuje tak váš čas strávený vyčesáváním. Pokud použijete správnou kosmetiku, ušetří vám čas s rozčesáváním dredů... Každá z procedur má své velké plus a jsou tady proto, aby pomohly nejen psům, ale také vám snížit jejich čas strávený v salonu.

Na použití konkrétní kosmetiky se zaměříme v kurzu s Monique Van de Ven již na konci listopadu!

Pokud si nechcete nechat ujít další článek, registrujte se zde.