PÉČE O NÁSTROJE A VYBAVENÍ s Barborou Charamzovou, seminář 1.6.2024

Menší provozní náklady, lepší střihy, méně nůžek v šuplíku a zbytečných broušení, žádné zbytečné nákupy. To všechno vám přinese znalost péče o vaše nástroje a vybavení. Možná ty nové nůžky nestříhají špatně, jen jsou špatně seřízené? Nebo vám nesedí do ruky a potřebujete jinou velikost? Co když ta hlava není tupá, ale jen zanesená nebo opět špatně seřízená?

Odpolední seminář  Péče o nástroje a vybavení v salonu, vám přinese veškeré informace k péči o nástroje a vybavení, které potřebujete pro to, abyste eliminovali zubaté střihy strojkem či zranění, aby vaše nůžky stříhaly tam, kde chcete nebo aby se prodloužila životnost všeho, co používáte. Díky tomu, že budete umět pečovat o nástroje, můžete ušetřit spoustu peněz, které teď možná zbytečně investujete do broušení a nákupu nových nástrojů.

Dozvíte se tedy, jak pečovat o nůžky, strojky a hlavice tak, aby Vám vydržely co nejdéle, jak vyřešit přehřívání hlavic, ušetřit za broušení a servisovat si nástroje sami. Zahrnuta bude péče o veškeré salonní vybavení, dezinfekce nástrojů, jak se starat o trimovací pomůcky, jak si vybrat strojek a kdy musí na servis, jak se starat o fén či vanu, zkrátka milionový seminář, díky kterému výrazně snížíte své provozní náklady :)

Vlastní vybavení s sebou! Vše je možné na místě seřídit, nastavit, probrat, změřit...

Možnost přihlášení také na dopolední komerční úpravu Pudla!

Semináře jsou vhodné pro chovatele i groomery :)

Jak ostříhat Pudla v salonu tak, aby i nevýstavní jedinec vypadal skvěle a zachoval si prvky standardního střihu? Jak na kratší baby střih nebo zkrácenou modernu? I komerční úprava Pudla totiž může mít úhlení a proporce podobné výstavním. Na co si dát pozor při přípravě srsti? A jak ji správně natáhnout, aby Pudl vůbec šel ostříhat? 

To vše a mnohem více probereme se specialistkou na salonní pudlí střihy, Barborou Charamzovou ze Salonu Karamelka. Pudlové totiž tvoří většinu jejich klientů (jak se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii) a sama je chovatelkou Královských Pudlů, se kterými vyhrála několik výstav a účastní se také světových soutěží. 

 

Pro úpravu bude použita kosmetika YUUP! z nabídky VeterinarniKosmetika.cz. Certifikát o absolvování kurzu samozřejmostí, 10% sleva pro členy PGACR a CGA.

Přečtěte si prosím doplňující informace v popisku níže. Těšíme se na vás!

Varianta:
1 990 Kč 890 Kč od 890 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Zvolte variantu
PÉČE O NÁSTROJE A VYBAVENÍ s Barborou Charamzovou, seminář 1.6.2024

Detailní popis produktu

PRŮBĚH SEMINÁŘE
8:45 - 9:00 Registrace + ranní káva 
9:00 - 13:00 Komerční úprava Pudla
13:00 - 13:45 Pauza na oběd (Oběd je v ceně celodenního semináře, případně lze doobjednat)
14.00 - 17:00 Péče o nástroje a vybavení v salonu
Časy jsou orientační a záleží na množství dotazů a náročnosti úpravy modelů.
 
Potřebné vybavení: Na odpolední seminář si prosím vezměte s sebou nůžky, strojky, kartáče, zkrátka veškeré vybavení. Možnost poradenství ohledně stavu a seřízení na místě!
 

V rámci semináře pro vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, voda, bublanina/bábovka, domácí pomazánky).

U celodenní varianty je oběd v ceně, pokud volíte pouze půldenní variantu, můžete vybrat, zda s obědem nebo bez. K obědu budou jako vždy řízečky s bramborovým salátem :) 

Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspěšném absolvování. 

Počet míst je omezen! Své místo si zajistíte nákupem kurzu - je možné platit online kartou nebo převodem (nejpozději do 48 hodin od objednávky). Pokud potřebujete zaplatit později, dejte nám prosím vědět e-mailem a domluvíme se individuálně.

Členové Pet Grooming Association ČR a Czech Grooming Academy získají po zadání svého osobního kódu slevu 10%. Pokud ještě nejste členem, můžete se přihlásit zde: CGA a PGACR.

Místo konání: Praha, Just Home Šrobárova 13, Praha 3. 

STORNO PODMÍNKY

Z kurzu je možné se odhlásit bez udání důvodu nejpozději do 26.5.2024. Pozdější odhlášení je možné pouze ze závažných např. zdravotních důvodů a bude řešeno individuálně.

V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu může dojít k jeho přesunutí nebo zrušení. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat emailem. Kurzovné bude vráceno stejným způsobem, jakým jste jej hradili (převodem nebo online kartou). V případě přesunutí kurzu Vám bude nabídnut nový termín. Pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, je možné požádat o vrácení kurzovného. V případě nemoci lektora bude nabídnut nový termín kurzu.