TRADITIONAL: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD s Monique Van de Ven

Řada TRADITIONAL je základní řada rozdělená podle typu srsti - pro krátkou, střední a dlouhou srst. Obsahuje kromě šamponů a kondicionérů také barevné pigmenty, pudry nebo čisticí roztoky. 

Rádi byste zařadili do vaší nabídky něco extra a ještě lépe řešili kožní potíže vašich psích zákazníků? Kosmetika Iv San Bernard umí zázraky, ale její kombinování a výběr té správné řady může být oříškem pro někoho, kdo neabsolvoval některé z kosmetických školení s technoložkou značky, Monique Van de Ven.

Přinášíme vám proto 45minutové online školení s Monique Van de Ven, s ukázkou použití produktů řady TRADITIONAL. Školení je zakončené certifikátem o absolvování. 

Bližší informace naleznete níže :)

 

399 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit!
TRADITIONAL: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD s Monique Van de Ven
TRADITIONAL: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD  s Monique Van de Ven
Novinka

Detailní popis produktu

Na co se tato řada používá? Základní řada na běžnou péči zdravých psů nebo pro kombinaci s produkty z jiných řad.

Co se dozvíte? Jak se používají produkty z řady TRADITIONAL a jak je kombinovat s produkty z jiných řad Iv San Bernard.

Než se pustíte do školení, doporučujeme zhlédnout video zdarma Teorie a Filozofie, díky kterému budete schopni porozumět filozofii značky a biologickým procesům, na kterých staví. 

Video je v angličtině s českými titulky a je k dispozici po dobu 30 dnů od zakoupení! Pokud by Vám titulky nefungovaly, stačí kliknout přímo ve videu na nastavení - titulky - čeština.

I na tento kurz platí 10% sleva pro členy CGA a PGACR!

Pokud byste raději viděli použití naživo, přijměte prosím pozvání na dvoudenní kurz s Monique Van de Ven, který proběhne v termínu 23.-25.11.2023. 

Produkty z řady TRADITIONAL lze zakoupit na VeterinarniKosmetika.cz

Organizační informace:

Po zakoupení školení Vám na email dorazí odkaz, který pro Vás bude k dispozici po dobu 30 dnů. Zároveň s odkazem obdržíte i certifikát o absolvování školení. Pokud platíte kartou, email dorazí během několika minut. Pokud jste zvolili platbu převodem, vyčkejte prosím na spárování platby, poté Vám odkaz odešleme.