MINERAL COMPLEX: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD s Monique Van de Ven

Řada Mineral Complex se zaměřuje na redukci nadměrného línání, podporu růstu srsti, léčbu lupů a bývá součástí speciálních procedur také jako doplnění ostatních řad, případně lze doporučit zákazníkům pro domácí pokračování kůry. 

Produkty v této řadě: Mineral Plus šampon a roztok proti svědění, Zolfo Plus šampon, Mineral H šampon, roztok proti línání, Vitamin H, Oligoelementy. 

Rádi byste zařadili do vaší nabídky něco extra a ještě lépe řešili kožní potíže vašich psích zákazníků? Kosmetika Iv San Bernard umí zázraky, ale její kombinování a výběr té správné řady může být oříškem pro někoho, kdo neabsolvoval některé z kosmetických školení s technoložkou značky, Monique Van de Ven.

Přinášíme vám proto 44 minutové online školení s Monique Van de Ven, které je zakončené certifikátem o absolvování. 

Bližší informace naleznete níže :)

399 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit!
MINERAL COMPLEX: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD s Monique Van de Ven
MINERAL COMPLEX: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD  s Monique Van de Ven
Novinka

Detailní popis produktu

Na co se tato řada používá? Na línající srst, lysá místa, pro podporu růstu srsti, problematickou srst, lupy.

Co se dozvíte? Jak na terapii pomocí Mineral Complex, k čemu jsou jednotlivé produkty vhodné a jak kombinovat s produkty z jiných řad Iv San Bernard.

Než se pustíte do školení, doporučujeme zhlédnout video zdarma Teorie a Filozofie, díky kterému budete schopni porozumět filozofii značky a biologickým procesům, na kterých staví. 

Video je v angličtině s českými titulky a je k dispozici po dobu 30 dnů od zakoupení! Pokud by Vám titulky nefungovaly, stačí kliknout přímo ve videu na nastavení - titulky - čeština.

I na tento kurz platí 10% sleva pro členy CGA a PGACR!

Pokud byste raději viděli použití naživo, přijměte prosím pozvání na dvoudenní kurz s Monique Van de Ven, který proběhne v termínu 23.-25.11.2023. 

Produkty z řady Mineral Red lze zakoupit na VeterinarniKosmetika.cz

Organizační informace:

Po zakoupení školení Vám na email dorazí odkaz, který pro Vás bude k dispozici po dobu 30 dnů. Zároveň s odkazem obdržíte i certifikát o absolvování školení. Pokud platíte kartou, email dorazí během několika minut. Pokud jste zvolili platbu převodem, vyčkejte prosím na spárování platby, poté Vám odkaz odešleme.