ATAMI: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD s Monique Van de Ven

Řada ATAMI s obsahem ginkgo biloby a ženšenu je "Deep SPA" řadou, která se zaměřuje na obnovu kožních buněk a redukci mazu (a tím i např. odstranění zápachu kůže), léčbu ekzémů, strupů a jiných kožních problémů, zkrátka na hloubkově ozdravné, ale také beauty procedury.

Rádi byste zařadili do vaší nabídky něco extra a ještě lépe řešili kožní potíže vašich psích zákazníků? Kosmetika Iv San Bernard umí zázraky, ale její kombinování a výběr té správné řady může být oříškem pro někoho, kdo neabsolvoval některé z kosmetických školení s technoložkou značky, Monique Van de Ven.

Přinášíme vám proto 75 minutové online školení s Monique Van de Ven, s ukázkou použití ATAMI řady na dlouhosrstém a středněsrstém plemenu. Školení je zakončené certifikátem o absolvování. 

Bližší informace naleznete níže :)

 

399 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit!
ATAMI: Produktové školení kosmetiky IV SAN BERNARD s Monique Van de Ven
Atami
Novinka

Detailní popis produktu

Na co se tato řada používá? Na obnovu kožních buněk a redukci mazu, odstranění zápachu, léčbu ekzémů, strupů a jiných kožních problémů, na hloubkově ozdravné, ale také beauty procedury.

Co se dozvíte? Jak na celou terapii pomocí ATAMI včetně ozonového oleje nebo červeného jílu a jak kombinovat s produkty z jiných řad Iv San Bernard.

Než se pustíte do školení, doporučujeme zhlédnout video zdarma Teorie a Filozofie, díky kterému budete schopni porozumět filozofii značky a biologickým procesům, na kterých staví. 

Video je v angličtině s českými titulky a je k dispozici po dobu 30 dnů od zakoupení! Pokud by Vám titulky nefungovaly, stačí kliknout přímo ve videu na nastavení - titulky - čeština.

I na tento kurz platí 10% sleva pro členy CGA a PGACR!

Pokud byste raději viděli použití naživo, přijměte prosím pozvání na dvoudenní kurz s Monique Van de Ven, který proběhne v termínu 23.-25.11.2023. 

Produkty z řady ATAMI lze zakoupit na VeterinarniKosmetika.cz

Organizační informace:

Po zakoupení školení Vám na email dorazí odkaz, který pro Vás bude k dispozici po dobu 30 dnů. Zároveň s odkazem obdržíte i certifikát o absolvování školení. Pokud platíte kartou, email dorazí během několika minut. Pokud jste zvolili platbu převodem, vyčkejte prosím na spárování platby, poté Vám odkaz odešleme.