Střihová úprava hrubosrstých teriérů s Jitkou Križovou 2.6.2024

Nejdříve si řekněme, že se na tomto kurzu nebudeme učit stříhat psy, kteří by se měli trimovat. Lektorka Jitka Križová vás naučí, jak i psa, který z nějakého důvodu již trimovat nejde, hezky upravit. 

Ukázka úpravy proběhne na Lakeland nebo Airdale teriérovi. Lektorka Jitka Križová je mnohaletou chovatelkou teriérů, vítěznou groomerkou (Eurogroom třikrát za sebou, Groomania, Mastergroom a další) a majitelkou značky Vita Canis. Více o lektorce najdete níže.

Nejdříve si řekneme, kdy už není vhodné nebo možné znovu začít s trimováním psa a volíme střihovou úpravu. Poté vám lektorka na vlastním modelu ukáže úpravu společně s péčí o srst a její přípravou. Následně bude čas také pro vaše modely - na odpolední workshop si s sebou můžete přivést jakékoliv hrubosrsté plemeno, ať už k trimování či střihové úpravě. 

Pro úpravu bude použita kosmetika The Sentinel z nabídky VeterinarniKosmetika.cz. Certifikát o absolvování kurzu samozřejmostí, 10% sleva pro členy PGACR a CGA.

Přihlásit se můžete se svým modelem nebo jako divák, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Přečtěte si prosím doplňující informace v popisku níže. Těšíme se na vás!

Možnost přihlášení také na druhý workshop Trimování hrubosrstých teriérů, který proběhne v sobotu 1.6.2024.

Přihlášení možné do 12.5.2024 nebo naplnění kapacity!

Varianta:
2 399 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Zvolte variantu
Střihová úprava hrubosrstých teriérů s Jitkou Križovou 2.6.2024

Detailní popis produktu

KDO JE JITKA KRIŽOVÁ

Jitka je nadšená pro psy a v chovatelském průmyslu se pohybuje přes 30 let. Včetně vítězství v mezinárodních soutěžích v péči o psy: Eurogroom třikrát za sebou, Groomania, Mastergroom, Britský ošetřovatel roku, reprezentující Anglii na mistrovství světa v péči o psy po dobu šesti let, vítězství v britském psím salonu roku a The Congeniality Ocenění dvakrát. Jitka byla 20 let součástí týmu Saredon Terriers.

Během své kariéry v péči o psy se specializovala na ručně trimované teriéry a své znalosti sdílela prostřednictvím četných seminářů, workshopů a individuálních sezení. Několik let také vyučovala a hodnotila kurzy péče o psy City & Guilds.

Znalosti, které získala za léta práce se psy, plus její diplomy z psích masáží a klinické aromaterapie, ji přivedly k tomu, že se stala hrdou zakladatelkou Vita Canis - přírodních aromaterapeutických produktů pro psy, které provozuje deset let.

Od roku 2018 Jitka pořádá charitativní soutěž v úpravě psů Style to Rescue, shromažďující peníze pro psí záchranná centra.

Před více než rokem se Jitka stala ambasadorkou The Sentinel a vývojářkou jejich kosmetických produktů.

Jitka žije na Slovensku se svým manželem Johnem Averisem a třemi teriéry Richardem, Adele a Tinkerem.

 

PRŮBĚH WORKSHOPU (Neděle)

9:00 - 9:15 Registrace + ranní káva 
9:15 - 14:00 Teorie + ukázka úpravy Lakeland nebo Airdale teriéra
cca 12:00 - 12:30 Pauza na oběd 
14:00 - 17:00 Workshop - úprava vašich modelů
Časy jsou orientační a záleží na množství dotazů a náročnosti úpravy modelů. Někdy končíme až v 19 hodin, někdy už v 16.30. 
 
Workshop s vlastním modelem je určen pro začátečníky i pokročilé střihače.
 

Potřebné vybavení: Pokud chcete upravovat svého psího modela, vezměte si s sebou prosím střihací stůl a veškeré vybavení pro úpravu (nůžky, hřebeny, strojek atp.). Modelové musí přijít vykoupaní (cca týden předem) - na místě je k dispozici vana a fén, ale z časových důvodů není možné vykoupat všechny psy. Pokud nemáte přenosný střihací stůl, je možné domluvit zapůjčení našeho (pouze omezený počet!) nebo zapůjčení protiskluzové podložky pro použití na běžném stole. 

Modelové: Jako modela můžete na tomto workshopu využít jakékoliv hrubosrsté plemeno. 

Na workshop je možné přivést pouze psy, kteří nejsou agresivní, jsou řádně očkovaní a nehárají. 

V rámci semináře pro vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, voda, bublanina/bábovka, domácí pomazánky, řízečky atp).
 

Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspěšném absolvování. 

Počet míst je omezen! Své místo si zajistíte nákupem kurzu - je možné platit online kartou nebo převodem (nejpozději do 48 hodin od objednávky). Pokud potřebujete zaplatit později, dejte nám prosím vědět e-mailem a domluvíme se individuálně.

Členové Pet Grooming Association ČR a Czech Grooming Academy získají po zadání svého osobního kódu slevu 10%. Pokud ještě nejste členem, můžete se přihlásit zde: CGA a PGACR.

Místo konání: Praha, Just Home Šrobárova 13, Praha 3. 

STORNO PODMÍNKY

Z kurzu je možné se odhlásit bez udání důvodu nejpozději do 12.5.2024. Pozdější odhlášení je možné pouze ze závažných např. zdravotních důvodů a bude řešeno individuálně.

V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu může dojít k jeho přesunutí nebo zrušení. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat emailem. Kurzovné bude vráceno stejným způsobem, jakým jste jej hradili (převodem nebo online kartou). V případě přesunutí kurzu Vám bude nabídnut nový termín. Pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, je možné požádat o vrácení kurzovného. V případě nemoci lektora bude nabídnut nový termín kurzu.