PUDL, KOMERČNÍ (SALONNÍ) ÚPRAVA s Barborou Charamzovou, seminář 1.6.2024

Jak ostříhat Pudla v salonu tak, aby i nevýstavní jedinec vypadal skvěle a zachoval si prvky standardního střihu? Jak na kratší baby střih nebo zkrácenou modernu? I komerční úprava Pudla totiž může mít úhlení a proporce podobné výstavním. Na co si dát pozor při přípravě srsti? A jak ji správně natáhnout, aby Pudl vůbec šel ostříhat? 

To vše a mnohem více probereme se specialistkou na salonní pudlí střihy, Barborou Charamzovou ze Salonu Karamelka. Pudlové totiž tvoří většinu jejich klientů (jak se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii) a sama je chovatelkou Královských Pudlů, se kterými vyhrála několik výstav a účastní se také světových soutěží. 

Bára absolvovala nespočet zahraničních seminářů včetně účasti na Poodle Summitu nebo posledním kurzu pod vedením hvězdného Pietra Vitale v Rumunsku, své pudlí střihy tedy neustále zdokonaluje a piluje. 

Po semináři bude následovat seminář Péče o nástroje a vybavení v salonu, na kterém se dozvíte, proč vaše nůžky nestříhají, i když jsou správně nabroušené, jak pečovat o nůžky, strojky a hlavice tak, aby Vám vydržely co nejdéle, jak vyřešit přehřívání hlavic, ušetřit za broušení a servisovat si nástroje sami.

Zahrnuta bude péče o veškeré salonní vybavení, dezinfekce nástrojů, jak se starat o trimovací pomůcky, jak si vybrat strojek a kdy musí na servis, jak se starat o fén či vanu, zkrátka milionový seminář, díky kterému výrazně snížíte své provozní náklady :) Vlastní vybavení s sebou! Vše je možné na místě seřídit, nastavit, probrat, změřit...

Možnost zakoupit obě části zvlášť nebo jen jeden ze seminářů!

Pro úpravu bude použita kosmetika YUUP! z nabídky VeterinarniKosmetika.cz. Certifikát o absolvování kurzu samozřejmostí, 10% sleva pro členy PGACR a CGA.

Semináře jsou vhodné pro chovatele i groomery :)

Přečtěte si prosím doplňující informace v popisku níže. Těšíme se na vás!

Varianta:
1 990 Kč 1 090 Kč 1 240 Kč 890 Kč od 890 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Zvolte variantu
PUDL, KOMERČNÍ (SALONNÍ) ÚPRAVA s Barborou Charamzovou, seminář 1.6.2024

Detailní popis produktu

PRŮBĚH SEMINÁŘE
8:45 - 9:00 Registrace + ranní káva 
9:00 - 13:00 Komerční úprava Pudla
13:00 - 13:45 Pauza na oběd (Oběd je v ceně celodenního semináře, případně lze doobjednat)
14.00 - 17:00 Péče o nástroje a vybavení v salonu
Časy jsou orientační a záleží na množství dotazů a náročnosti úpravy modelů.
 
 

Potřebné vybavení: Na odpolední seminář si prosím vezměte s sebou nůžky, strojky, kartáče, zkrátka veškeré vybavení. Možnost poradenství ohledně stavu a seřízení na místě!

V rámci semináře pro vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, voda, bublanina/bábovka, domácí pomazánky).

U celodenní varianty je oběd v ceně, pokud volíte pouze půldenní variantu, můžete vybrat, zda s obědem nebo bez. K obědu budou jako vždy řízečky s bramborovým salátem :) 

Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspěšném absolvování. 

Počet míst je omezen! Své místo si zajistíte nákupem kurzu - je možné platit online kartou nebo převodem (nejpozději do 48 hodin od objednávky). Pokud potřebujete zaplatit později, dejte nám prosím vědět e-mailem a domluvíme se individuálně.

Členové Pet Grooming Association ČR a Czech Grooming Academy získají po zadání svého osobního kódu slevu 10%. Pokud ještě nejste členem, můžete se přihlásit zde: CGA a PGACR.

Místo konání: Praha, Just Home Šrobárova 13, Praha 3. 

STORNO PODMÍNKY

Z kurzu je možné se odhlásit bez udání důvodu nejpozději do 26.5.2024. Pozdější odhlášení je možné pouze ze závažných např. zdravotních důvodů a bude řešeno individuálně.

V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu může dojít k jeho přesunutí nebo zrušení. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat emailem. Kurzovné bude vráceno stejným způsobem, jakým jste jej hradili (převodem nebo online kartou). V případě přesunutí kurzu Vám bude nabídnut nový termín. Pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, je možné požádat o vrácení kurzovného. V případě nemoci lektora bude nabídnut nový termín kurzu.