ASIAN STYLE ÚPRAVA PLEMEN SE SPLÝVAVOU SRSTÍ: PGACR WORKSHOP S MARIOU ZAKHARCHENKO 10.3.

Jak upravit Maltézáčka, Jorkšíra nebo třeba Shih-Tzu do asijského stylu? Na to se podíváme společně s Mariou Zakharchenko, několikanásobnou výherkyní střihačských soutěží, zkušenou chovatelkou i lektorkou. Naposledy vyhrála např. 3. Místo na známé Groomanii!

Jak to bude vypadat? V rámci nedělního kurzu vás čeká ukázka úpravy Maltézského psíka nebo Jorkšíra, po dopolední ukázce můžete využít odpolední workshop, kam můžete dorazit s Maltézáčkem, Jorkšírem, Shih-Tzu nebo jakýmkoliv jiným plemenem dle vaší volby či pouze jako divák.

Pokud nemáte vlastního psího modela, vezměte s sebou klidně umělou hlavu - bude to stát za to! Účastnit se ale můžete samozřejmě také jako divák.

Maria je ambasadorkou kosmetiky Tauro Pro Line, můžete se tedy těšit na úpravu v této kosmetice. Zakoupit si ji pak můžete i na místě v prodejním stánku Veterinarnikosmetika.cz.

CENY KURZU:

FIRST MINUTE CENA: Cena pro členy PGACR: 1350 Kč/den, členové CGA 1791 Kč / den, nečlenové 1990 Kč/den. Platí do 21.1.2024

STANDARDNÍ CENA: Cena pro členy PGACR: 1450 Kč/den, členové CGA 1971 Kč / den, nečlenové 2190 Kč/den. Platí do 11.2.2024

LAST MINUTE CENA: Cena pro členy PGACR: 1750 Kč/den, členové CGA 2241 Kč / den, nečlenové 2490 Kč/den. Od 12.2.2024.

Kurz proběhne v angličtině s českým překladem, uzávěrka přihlášek 25.2.2024 nebo při naplnění kapacity! Po ukončení kurzu obdržíte certifikát.

PROSÍME PŘEČTĚTE SI PŘED PŘIHLÁŠENÍM BLIŽŠÍ INFORMACE KE KURZU NÍŽE!

Varianta:
2 490 Kč 2 490 Kč 4 980 Kč 4 980 Kč od 2 490 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Zvolte variantu
ASIAN STYLE ÚPRAVA PLEMEN SE SPLÝVAVOU SRSTÍ: PGACR WORKSHOP S MARIOU ZAKHARCHENKO 10.3.

Detailní popis produktu

Kdo je Maria Zakharchenko? Světová Groomerka, lektorka, soutěžící i přednášející, seznam získaných titulů najdete zde. 

Maria Zakharchenko je groomerka s více než 19 lety zkušeností. Je celosvětovou školitelkou značky Andis, mezinárodní rozhodčí a certifikovanou školitelkou groomingu Alianz Canina Worldwide, členkou španělského týmu Alianz. Velvyslankyně značky Tauro Pro Line ve Španělsku a na Ukrajině.
 
PRŮBĚH KURZU Asijská úprava plemen se splývavou srstí (Neděle)
9:00 - 9:15 Registrace + ranní káva 
9:15 - 12:30 Ukázka úpravy Maltézáčka nebo Jorkšíra
12:30 - 13:15 Pauza na oběd 
13:15 - 17:00 Úprava vašich modelů
 
  
Workshop s vlastním modelem je určen pro mírně pokročilé a pokročilé střihače i chovatele- cílem je získat zpětnou vazbu, co udělat příště lépe. Pokud jste ještě nikdy pejska nestříhali, přihlaste se prosím jako divák.  
 

Potřebné vybavení: Pokud chcete upravovat svého psího modela, vezměte si s sebou prosím střihací stůl a veškeré vybavení pro úpravu (nůžky, hřebeny, strojek atp.). Modelové musí přijít vykoupaní - na místě je k dispozici vana a fén, ale z časových důvodů není možné vykoupat všechny psy. Pokud nemáte přenosný střihací stůl, je možné domluvit zapůjčení našeho (pouze omezený počet!) nebo zapůjčení protiskluzové podložky pro použití na běžném stole. 

Modelové: 

Na workshop je možné přivést pouze psy, kteří nejsou agresivní, jsou řádně očkovaní a nehárají. 

V rámci semináře pro vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, voda, bublanina/bábovka, domácí pomazánky, řízečky atp).
 

Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspěšném absolvování. 

Počet míst je omezen! Své místo si zajistíte nákupem kurzu - je možné platit online kartou nebo převodem (nejpozději do 48 hodin od objednávky). Pokud potřebujete zaplatit později, dejte nám prosím vědět e-mailem a domluvíme se individuálně.

Členové Pet Grooming Association ČR: při objednávce zadejte do pole slevový kód: Pokud objednáváte 1 den, je kód PGACRMZ, pro dva dny použijte kód PGACRMZ2.

Členové Czech Grooming Academy získají po zadání svého osobního kódu slevu 10%. Pokud ještě nejste členem, můžete se přihlásit zde: CGA 

CENY KURZU:

FIRST MINUTE CENA: Cena pro členy PGACR: 1350 Kč/den, členové CGA 1791 Kč / den, nečlenové 1990 Kč/den. Platí do 21.1.2024

STANDARDNÍ CENA: Cena pro členy PGACR: 1450 Kč/den, členové CGA 1971 Kč / den, nečlenové 2190 Kč/den. Platí do 11.2.2024

LAST MINUTE CENA: Cena pro členy PGACR: 1750 Kč/den, členové CGA 2241 Kč / den, nečlenové 2490 Kč/den. Od 12.2.2024.

 

Místo konání: Praha, Just Home Šrobárova 13, Praha 3. 

STORNO PODMÍNKY

Z kurzu je možné se odhlásit bez udání důvodu nejpozději do 25.2.2024. Pozdější odhlášení je možné pouze ze závažných např. zdravotních důvodů a bude řešeno individuálně.

V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu může dojít k jeho přesunutí nebo zrušení. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat emailem. Kurzovné bude vráceno stejným způsobem, jakým jste jej hradili (převodem nebo online kartou). V případě přesunutí kurzu Vám bude nabídnut nový termín. Pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, je možné požádat o vrácení kurzovného. V případě nemoci lektora bude nabídnut nový termín kurzu.