JORKŠÍRSKÝ TERIÉR s Barborou Charamzovou, YUUP! workshop 7.4.2024

Nedaří se vám ostříhat hlavičku Jorkšíra dle vašich představ? Nebo byste jen chtěli slyšet tipy, jak na kterou srst u Jorků a Biewerů a který střih sluší různým typům tohoto plemene? 

Pojďme se to společně naučit na workshopu Barbory Charamzové ze Salonu Karamelka

Pro úpravu bude použita kosmetika YUUP! z nabídky VeterinarniKosmetika.cz. Certifikát o absolvování kurzu samozřejmostí, 10% sleva pro členy PGACR a CGA.

Přihlásit se můžete se svým modelem nebo jako divák. Dokonce máme i pár pejsků k zapůjčení jako modely! Přečtěte si prosím doplňující informace v popisku níže. Těšíme se na vás!

Možnost přihlášení také na druhý workshop Doodlové, který proběhne v sobotu 6.4.2024!

Tento kurz pořádá kosmetika YUUP!. Přihlášení možné do 24.3.2024 nebo naplnění kapacity!

Varianta:
1 990 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Zvolte variantu
JORKŠÍRSKÝ TERIÉR s Barborou Charamzovou, YUUP! workshop 7.4.2024

Detailní popis produktu

PRŮBĚH WORKSHOPU (Neděle)
9:00 - 9:15 Registrace + ranní káva 
9:15 - 13:00 Teorie + ukázka úpravy Jorkšíra
13:00 - 13:45 Pauza na oběd 
13:45 - 17:00 Workshop - úprava vašich modelů
Časy jsou orientační a záleží na množství dotazů a náročnosti úpravy modelů.
 
Workshop s vlastním modelem je určen pro mírně pokročilé i pokročilé střihače - cílem je získat zpětnou vazbu, jak udělat čumáček kulatější, proč je můj střih zubatý a co udělat příště lépe. Není určen pro úplné začátečníky! I začátečníky ale rádi přivítáme na workshopu jako diváky :)
 

Potřebné vybavení: Pokud chcete upravovat svého psího modela, vezměte si s sebou prosím střihací stůl a veškeré vybavení pro úpravu (nůžky, hřebeny, strojek atp.). Modelové musí přijít vykoupaní - na místě je k dispozici vana a fén, ale z časových důvodů není možné vykoupat všechny psy. Pokud nemáte přenosný střihací stůl, je možné domluvit zapůjčení našeho (pouze omezený počet!) nebo zapůjčení protiskluzové podložky pro použití na běžném stole. 

Modelové: Jako modela můžete na tomto workshopu využít Jorkšírského teriéra nebo Biewera v jakýchkoliv barvách a velikostech :)

Na workshop je možné přivést pouze psy, kteří nejsou agresivní, jsou řádně očkovaní a nehárají. 

V rámci semináře pro vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, voda, bublanina/bábovka, domácí pomazánky, řízečky atp).
 

Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspěšném absolvování. 

Počet míst je omezen! Své místo si zajistíte nákupem kurzu - je možné platit online kartou nebo převodem (nejpozději do 48 hodin od objednávky). Pokud potřebujete zaplatit později, dejte nám prosím vědět e-mailem a domluvíme se individuálně.

Členové Pet Grooming Association ČR a Czech Grooming Academy získají po zadání svého osobního kódu slevu 10%. Pokud ještě nejste členem, můžete se přihlásit zde: CGA a PGACR.

Místo konání: Praha, Just Home Šrobárova 13, Praha 3. 

STORNO PODMÍNKY

Z kurzu je možné se odhlásit bez udání důvodu nejpozději do 24.3.2024. Pozdější odhlášení je možné pouze ze závažných např. zdravotních důvodů a bude řešeno individuálně.

V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu může dojít k jeho přesunutí nebo zrušení. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat emailem. Kurzovné bude vráceno stejným způsobem, jakým jste jej hradili (převodem nebo online kartou). V případě přesunutí kurzu Vám bude nabídnut nový termín. Pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, je možné požádat o vrácení kurzovného. V případě nemoci lektora bude nabídnut nový termín kurzu.