ASIAN STYLE S JAMESEM HOLBERRYM 4.-5.5.2024

Taky máte někdy pocit, že ti psi vypadají po úpravě jako vystřižení z časopisu? :)

James, alias @the_northern_dog_barber vám ukáže, jak ostříhat psa s tím geniálním detailingem a precizním finišem, který vidíte v jeho práci (mrkněte do galerie).

V rámci odpoledního workshopu si můžete nechat poradit s vašim střihem - co musíte změnit, aby váš asijský střih vypadal jako ten jeho? Pokud nemáte vlastního pejska, vezměte s sebou umělou hlavu - bude to stát za to!

Jaká plemena se budou stříhat? V sobotu vás čeká ukázka na malém Pudlovi, v neděli pak asijský střih u Bišonka. S sebou na workshop ale můžete vzít jakékoliv kadeřavé plemeno nebo knírače a nechat si poradit, jak na konkrétním pejskovi docílit toho nejlepšího výsledku.

James je ambasadorem kosmetiky HYPONIC, můžete se tedy těšit na přípravu v této kosmetice. Zakoupit si ji pak můžete i na místě v prodejním stánku Veterinarnikosmetika.cz.

10% sleva pro členy CGA a PGACR!

Seminář proběhne v angličtině s českým překladem, uzávěrka přihlášek 14.4.2024 nebo při naplnění kapacity! Po ukončení kurzu obdržíte certifikát.

PROSÍME PŘEČTĚTE SI PŘED PŘIHLÁŠENÍM DALŠÍ INFORMACE KE KURZU NÍŽE!

Varianta:
3 490 Kč 3 490 Kč 3 490 Kč 3 490 Kč 3 490 Kč 3 490 Kč 6 790 Kč 6 790 Kč 6 790 Kč od 3 490 Kč
Dostupnost: Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Ještě se můžeš přihlásit! Zvolte variantu
ASIAN STYLE S JAMESEM HOLBERRYM 4.-5.5.2024

Detailní popis produktu

PRŮBĚH WORKSHOPU
9:00 - 9:15 Registrace + ranní káva 
9:15 - 13:00 Teoretická část a ukázka úpravy (v sobotu Pudl, v neděli Bišon)
13:00 - 13:45 Pauza na oběd 
13:45 - 17:00 Úprava vašich modelů (Kadeřavá plemena nebo knírač)
  
PRAKTICKÁ ČÁST
 
V dopoledních hodinách se můžete těšit na ukázku úpravy malého pudla v asijském stylu nebo bišonka. V rámci následujícího odpoledního workshopu pak budete upravovat vlastní psí modely s možností konzultace s Jamesem. Účastnit se samozřejmě můžete také jako divák.
 
Workshop s vlastním modelem je určen pro pokročilé střihače - cílem je získat zpětnou vazbu, jak udělat čumáček kulatější, proč je můj střih zubatý a jak to spravit atp. Není určen pro úplné začátečníky! I začátečníky ale rádi přivítáme jako diváky :)
 

Potřebné vybavení: Pokud chcete upravovat svého psího modela, vezměte si s sebou prosím střihací stůl a veškeré vybavení pro úpravu (nůžky, hřebeny, strojek atp.). Modelové by měli přijít vykoupaní - na místě je k dispozici vana a fén, ale z časových důvodů není možné vykoupat všechny psy. Pokud nemáte přenosný střihací stůl, je možné domluvit zapůjčení našeho (pouze omezený počet!) nebo zapůjčení protiskluzové podložky pro použití na běžném stole. 

Modelové: Jako modela můžete na tomto workshopu využít jakékoliv kadeřavé plemeno vhodné pro úpravu do asijského střihu nebo knírače. Pokud nemáte vhodného živého modela, vezměte si s sebou klidně umělého :) Najdete např. zde. Veterinární Kosmetika má v nabídce jak hlavu nebo celé tělo Pudla, tak Knírače.

UMĚLÝ MODEL NENÍ V CENĚ KURZU!

Na workshop je možné přivést pouze psy, kteří nejsou agresivní, jsou řádně očkovaní a nehárají. 

V rámci semináře pro vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, voda, bublanina/bábovka, domácí pomazánky, řízečky atp).
 

Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspěšném absolvování. 

Počet míst je omezen! Své místo si zajistíte nákupem kurzu - je možné platit online kartou nebo převodem (nejpozději do 48 hodin od objednávky). Pokud potřebujete zaplatit později, dejte nám prosím vědět e-mailem a domluvíme se individuálně.

Členové Czech Grooming Academy a Pet Grooming Association ČR získají po zadání svého osobního kódu slevu 10%. Pokud ještě nejste členem, můžete se přihlásit zde: CGA a PGACR.

Místo konání: Praha, Just Home Šrobárova 13, Praha 3. 

 

STORNO PODMÍNKY

Z kurzu je možné se odhlásit bez udání důvodu nejpozději do 14.4.2024. Pozdější odhlášení je možné pouze ze závažných např. zdravotních důvodů a bude řešeno individuálně.

V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu může dojít k jeho přesunutí nebo zrušení. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat emailem. Kurzovné bude vráceno stejným způsobem, jakým jste jej hradili (převodem nebo online kartou). V případě přesunutí kurzu Vám bude nabídnut nový termín. Pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, je možné požádat o vrácení kurzovného. V případě nemoci lektora bude nabídnut nový termín kurzu.